Zahradní Kovové krby Doležel & Tlkanec www.kovovekrby.cz

Kruhové topeniště kemp

Více účelové a variabilní kruhové topeniště kemp

Kruhové topeniště kemp - Kovové Krby Šumperk Zahradní topeniště kemp se výborně hodí pro menší zahradní posezení.

Kruhové topeniště kemp je obdobou velkého kruhového topeniště je vyrobeno ze stejného materiálu o síle 3 mm a samotný kruh smažící tál je z 5 mm nerezového plechu. Uprostřed pečícího kruhu je umístěn ze stejného nerezu vyvýšený rošt pro rychlejší smažení či odložení pánve (pánev není součástí výrobku). Samotné kruhové topeniště je variabilní v tom, že se dá postavit na vyvýšený podstavec poté je pracovní plocha ve výšce 77 cm. Na smažící plotně se dá smažit různé druhy pokrmů maso zelenina například i bramboráky a jiné podobné pochutiny.

Po sejmunutí pečící plochny je vidět topeništi rošt který slouží pro lepší Hoření a pod tímto roštem se nachází popelník v uzavřeném prostoru a to proto aby se zamezilo co nejvíce vypadávání žhavého popela ven z topeniště. Topeniště je také opatřeno rukojetí pro lepší manipulaci. A také na okraji je umístěn úchyt pro příslušenství, které se dá dokoupit za příplatek. Jedná se okruhový nastavitelný držák kruhového nerezového roštu, nerezový rošt a také háčkem pro zavěšení kotlíku (kotlík není součástí výrobku a ani jej nedodáváme).

Něco málo slov k údržbě, jelikož se na topeništi pracuje s olejem topeniště je samozřejmě po nějaké době znečištěné. Údržba je jednoduchá stačí použít obyčejné brusné rouno a obnovit nátěr buď silikonovým vypalovacím lakem, který je volně dostupný a nebo černou matnou tabulovou barvou, která je levnější verze a stejně účinná. Barvu nanášejte nejlépe molitanovým válečkem, je to tak asi nejsnadnější. Samozřejmě topeniště je dobré chránit před deštěm zakrytím horní části, aby nedocházelo vnikání deště zbytečně do topeniště, které je kvůli bezpečnosti zespodu těsně a vodu nepropouští. Máme na to jednoduché řešení jednoduchých kryt, který se zatíží třeba například kamen nebo květináčem.

Rozměry a další informace

Topeniště o rozměrech 49x49x81 cm (Š x D x V), technický nákres viz. níže, se umisťuje na vodorovný podklad. Samozřejmostí je udržet dostatečný prostor od okolních hořlavých objektů.

Technický nákres ke stažení [PDF]

Celková hmotnost topeniště je cca 52 kg.

Cena 15 000,- Kč


Doplňky (za příplatek)

plechový kryt proti dešti
300 Kč
držák nerezového roštu pro grilování včetně závěsu na kotlík
1900 Kč

* doplňky jsou prodáváné jen ke krbům, nejsou prodejné samostatně

Nezávazně poptat

Sortiment zahradních krbů

DOLEŽEL & TLKANEC

pracoviště:
Anglická 2118/4
Šumperk 787 01

Objednávky a informace:
mobi: +420 777 105 605
mobi: +420 774 939 431
e-mail: krby,kovovekrby,cz