Zahradní Kovové krby Doležel & Tlkanec www.kovovekrby.cz

Přenosný gril na kýtu

Skladný a přenosný gril pro přípravu masa a kýty s otočným grilem

přenosný gril na kytu Přenosný gril lze rozložit pro přepravu na více částí - grilové topeniště, podstavec (podstavec lze rozložit na další části, tak aby byl skladnější) a komínek. To umožňuje jeho snadnější přemístění a uschování. Vhodný pro malé akce, párty, na zahrady s menším prostorem nebo občasné grilování na chatě, kde není možnost trvalého umístění gril (jako u našich kovových krbů).
Gril obsahuje řešení zadního hoření. Lze připravit kýtu, kuře nebo jiné maso do 15kg. Součástí grilu je i otočný motorek pro grilování UMR-01. Hmotnost grilu je cca 40 Kg.

Pro výrobu jsou použity silné ocelové plechy o síle 3 mm, povrchově upraveny silikonovým vypalovacím nátěrem a zdobeny ručním kovánín s nýty. Výhodou použití kovu je, že neabsorbuje narozdíl od zděných a dřevěných materiálů zápachy ani typické vůně, které se uvolňují třeba při uzení ryb. Všechny součásti a doplňky výchází z našeho vlastního konceptu a proto je nenaleznete v nabídce žádného jiného výrobce.

Cena 23 000,- Kč

Péče o gril

Než se rozhodnete pro koupi grilu, měli byste vědět, že je nutné jej pravidelně udržovat. Zde Vám poradíme, jak docílit toho, že Váš gril bude vypadat stále jako nový.

Vše začíná vhodným umístěním grilu. Tento klíčový faktor může zásadně prodloužit nebo zkrátit tzv. bezúdržbové období. Nejvhodnější je gril umístit do otevřeného zastřešeného prostoru jako je např. zahradní altán nebo pergola, aby povrch grilu nebyl přímo vystaven nepříznivým povětrnostním vlivům.

Abyste zabránili vzniku koroze způsobené všudypřítomnou vlhkostí, doporučujeme gril jednou až dvakrát ročně natřít silikonovou vrchní barvou do vysokých teplot. Před samotným natíráním je třeba gril zbavit hrubých nečistot smetákem, jemným ocelovým kartáčem nebo brusným rounem. Neředěná barva se nanáší klasickým molitanovým válečkem.

Na vnitřní stěny grilu naneste hadříkem slabou vrstvu stolního oleje. Slabou proto, aby za provozu nedocházelo k jeho přepalování.

Jak vidíte, údržba grilu není nikterak náročná, a když ji budete provádět pravidelně, můžete se léta kochat pohledem na krásný funkční doplněk Vaší zahrady.

Nezávazně poptat

DOLEŽEL & TLKANEC

pracoviště:
Anglická 2118/4
Šumperk 787 01

Objednávky a informace:
mobi: +420 777 105 605
mobi: +420 774 939 431
e-mail: krby,kovovekrby,cz