Zahradní Kovové krby Doležel & Tlkanec www.kovovekrby.cz

Zahradní kovové krby

Přenosný gril na kýtu

krb zahradní Skladný a přenosný gril pro přípravu masa a kýty s otočným grilem. Vhodný pro malé akce, párty, na zahrady s menším prostorem nebo občasné grilování na chatě, kde není možnost trvalého umístění gril (jako u našich kovových krbů).

více informací

Krbové topeniště

krb zahradní Zahradní krb s udírnou. Krb v tomto provedení je vhodný k opékaní na ohni, grilování a uzení.

 

více informací

Krb zahradní

krb zahradní Krb zahradní s pečícím kamenem a udírnou. Krb v tomto provedení je vhodný k opékaní na ohni, grilování, uzení a smažení na přírodním kamenu. Krb vyrabíme ve variantě s pečícím kamenem na levé nebo pravé straně.

více informací

Krb rohový

krb rohový Krb rohový s pečícím kamenem, udírnou a otočným grilem na kýtu. Rohové provedení nabízí navíc možnost grilování kýty a z toho důvodu je také rozměrnější. I tento krb si můžete zakoupit v provedení s pečícím kamenem na levé nebo pravé straně.

více informací

Krb rovný

krb rovný Krb rovný s pečícím kamenem, udírnou a otočným grilem na kýtu. Vhodný pro umístění do prostoru ke stěně a navíc nabídne větší topeniště než rohová varianta. Díky větším rozměrům umožňuje, stejně jako Krb rohový, grilovat kýtu. I tento krb si můžete zakoupit v provedení s pečícím kamenem na levé nebo pravé straně.

více informací

Krb Maxi

krb rohový Krb Maxi s pečícím kamenem, udírnou a grilem na sele. Nejrozměrnější provedení krbu Vám dovolí grilovat, udit, smažit a opékat současně. Díky rozměrům lze grilovat i větší kusy (až 50kg) jako je například sele. Samozřejmostí je provedení pro levou a pravou stranu.

více informací

Nezávazně poptat

DOLEŽEL & TLKANEC

pracoviště:
Anglická 2118/4
Šumperk 787 01

Objednávky a informace:
mobi: +420 777 105 605
mobi: +420 774 939 431
e-mail: krby,kovovekrby,cz